jkocurczarny-5960_2-kompr

Cześć, jestem Dagmara

👉 Pomagam w rozwoju ścieżki zawodowej wszystkim tym, którzy myślą o karierze w analizie danych.

👉 Jestem założycielką Data Heroes – programu dedykowanego osobom pragnącym rozpocząć pracę w tej branży. Wspólnie wykonujemy kolejne kroki do zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w dziedzinie analizy. 

jkocurczarny-5960_2-kompr

Czujesz, że analiza danych jest dla Ciebie?

👉 Sprawdź zakładkę Prezenty i pobierz darmowe materiały, które dla Ciebie przygotowałam.

Moje produkty stworzyłam w oparciu o lata doświadczeń w obszarze analizy danych.

Wszystko zmieniło się w 2017 roku, kiedy otrzymałam swoją pierwszą pracę jako analityk. Absolutnie przepadłam. Od zawsze lubiłam przekładać suche dane w wartościowe informacje dla biznesu oraz tworzyć interaktywne raporty, jednocześnie spełniając się kreatywnie.

Cały czas uczyłam się i rozwijałam, by w 2020 roku wystartować z blogiem o analizie danych. Dzięki moim wpisom znalazłam pierwszych klientów i pracowałam jako freelancer, jednocześnie współpracując z markami takimi jak: Nokia, Volvo czy KPMG. W tamtym czasie zaczęłam również szkolić i edukować. Poprzez konsultacje mentoringowe pomogłam już ponad 80 osobom w znalezieniu pracy w obszarze Business Intelligence.

W 2023 roku stworzyłam kompleksowy program dla początkujących analityków danych, gromadzący całą moją wiedzę i doświadczenie w obszarze analizy. Ułożyłam sprawdzoną ścieżkę nauki, którą przeszło już ponad 700 osób.

jkocurczarny-5382_2

3 rzeczy, których o mnie nie wiesz

1️⃣ Mieszkam na malutkiej wsi z rodziną i nigdy nie zamieniłabym tego na życie w dużym mieście. Wieczorami uwielbiam siedzieć w ogrodzie, czy dbać o moje kwiaty.
2️⃣ Kocham czytać reportaże. Szczególnie przemawia do mnie Justyna Kopińska. Najnowsza książka, której słuchałam w formie audiobooka to były „Chłopki” o życiu naszych babć i prababć w przedwojennej Polsce.
3️⃣ Z rodziną staramy się spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu. Górskie wędrówki z nosidłem nie są nam straszne!

+700

użytkowników
Data Heroes

+1 000

sprzedanych
e-booków

+6 300

użytkowników grupy Power BI Polska

+10 000

obserwujących osób na Instagramie

Scroll to Top