najważniejsze informacje

BI Developer PL to marka znana z rozpowszechniania wiedzy i edukacji, z zakresu Business Intelligence. Szczególnie bliska jest nam usługa Power BI, w której się specjalizujemy. Wokół marki zrzeszamy społeczność specjalistów i entuzjastów Business Intelligence. Poprzez wpisy na blogu oraz oferowane produkty edukujemy czytelników, na temat tego jak tworzyć jakościowe raporty w Power BI, oraz jak przygotowywać wnikliwe analizy danych.

Możemy zaoferować Ci i Twojej firmie unikatową możliwość prezentacji w naszej społeczności. Dzięki współpracy pomiędzy Twoją firmą a naszą marką Twoje usługi i produkty zyskają nowe grono odbiorców. Zbuduj wizerunek lidera branży Business Intelligence i Data, przedstawiając swoje usługi i produkty społeczności BI Developer PL.

 

Społeczność BI Developer pl

Osoby skupione wokół naszej marki dzielą się na 2 filary.

Pierwszy z nich to specjaliści z dziedziny Business Intelligence. Deweloperzy pracujący z Power BI, DAX, SQL, Azure. Szukają informacji o ofertach pracy i liderach branży. Interesują się nowymi technologiami, i zastanawiają się,  w którym kierunku powinni rozwijać swoje kompetencje.

Druga część naszych odbiorców to aspirujący deweloperzy, na drodze zmiany branży na IT. Inwestują w siebie poprzez zakup kursów online i materiałów do nauki Power BI, SQL, DAX, Python.

Współpracując z BI Developer PL  docierasz do społeczności zaangażowanych deweloperów i specjalistów BI, oraz aspirujących entuzjastów IT.

 

Nasza platforma posiada 4 główne kanały pozyskiwania odbiorców.

wyświetlenia bloga

Wyświetlenia bezpośrednie z przeglądarek internetowych. Konwersja na listę mailową/newsletter BI Developer PL.

Grupa Power BI Polska

Grupa zrzeszająca użytkowników, specjalistów z zakresu usługi Power BI.

Instagram @bideveloper_PL

Społeczność, która chce podejrzeć, jak wygląda życie dewelopera, od kuchni. Znajdują sie tu porady o tym jak zacząć naukę SQL, Power BI.

Fanpage Bi developer PL

Fani marki BI Developer PL, którzy czekają na informacje o wydarzeniach z branży BI oraz nowych funkcjach Power BI.

zasięgi platformy

Platforma BI Developer PL to ponad 7 000 wyświetleń miesięcznie.

Sprawdź nasze pozostałe kanały poniżej.

Lista mailowa.

1500 + czytelników.

Grupa Power BI Polska.

3400 + członków.


Instagram @bideveloper_pl

3200 + obserwujących

Napisz w sprawie współpracy

Napisz koniecznie na adres dagmara@bideveloper.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Współpracowaliśmy z