NA DECYZJĘ ZOSTAŁO

Przyspiesz swoją karierę z Chatem GPT!

👉 2,5 h wolne codziennie dla Ciebie, dzięki użyciu Chata GPT w pracy z danymi

👉 Przyśpiesz swoją naukę analizy danych o 30% z MasterClassem

Dla kogo jest Masterclass?

💯 Czy wiesz, że według badań specjaliści zyskują pomiędzy 13 a 32% czasu, dzięki wykorzystaniu Chatu GPT w codziennej pracy?

🧠 Jako analityk danych nie musisz obawiać się tego, że wykonywane przez Ciebie zadania zostaną automatyzowane przez AI.

⚠️ Weź jednak pod uwagę, że możesz stać się mniej konkurencyjnym pracownikiem, jeśli nie będziesz otwarty/a na możliwości, które daje nam obecnie praca ze sztuczną inteligencją.

💥 Aby wyjść na przeciw obecnym oczekiwaniom pracodawców wobec nas, analityków danych, przez wiele miesięcy zgłębiałam tajniki Chatu GPT i ostatecznie stworzyłam kurs Chat GPT w pracy analityka danych.

🔥 Zebrałam w nim całą moją wiedzę: 2,5 godz. konkretów, zero ściemy. Wszystko po to, by zaoszczędzić Twój czas oraz spowodować, by Twoja praca była bardziej efektywna.

✔️ Dołączając do kursu, odkryjesz sekrety branżowe, które zgłębiałam przez ponad rok. Kurs to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyka – spędziłam kilka miesięcy na pracy z płatną wersją Chatu GPT, zgłębiając każdy szczegół.

Masterclass jest dla Ciebie, jeśli:

NIE dołączaj do kursu, jeśli:

Co zyskasz dołączając?

portfolio.png

Lekcje wideo
➡️ 3 h konkretów

Tylko praktyczne przykłady i mnóstwo wskazówek, jak wykorzystać Chat GPT w codziennej pracy z danymi.
resume.png

3x workbook z ćwiczeniami

Idealne do pracy i nauki z Excelem, SQLem i Power BI/DAX.
increasing-chart.png

3x zestaw promptów
do Chatu GPT

Wszystko, czego potrzebujesz, aby sprawnie korzystać z pomocy Chatu GPT.
database-table.png

Materiały do lekcji

Skup się na zdobywaniu wiedzy w oparciu o przemyślane materiały edukacyjne.
resume.png

Certyfikat
ukończenia kursu

Po ukończeniu kursu otrzymasz ode mnie certyfikat (w języku polskim lub angielskim).
Grafika workbooki do Masterclass Chat GPT

Opinie o Chat GPT w pracy Analityka Danych

Kurs stanowi doskonałą inicjację dla osób rozpoczynających swoją przygodę zarówno z analityką danych, jak i z wykorzystywaniem potencjału Chat GPT w środowisku zawodowym. Bogata treść szkolenia obejmuje liczne wskazówki usprawniające praktyczne zastosowanie Chatu GPT.

Kurs skonstruowany jest w sposób szczególnie korzystny dla osób na początkowym etapie swojej kariery zawodowej, umożliwiając im szybsze i efektywne opanowanie obsługi Chatu GPT zarówno w kontekście codziennego życia, jak i profesjonalnych wyzwań analitycznych. 

Niezwykle wartościowym elementem szkolenia są liczne ćwiczenia praktyczne, które umożliwiają uczestnikom natychmiastowe stosowanie teorii w praktyce. 

„Masterclass Chat GPT w Pracy Analityka Danych” to kompleksowe szkolenie, które stanowi cenny zasób dla tych, którzy aspirują do profesjonalnej roli analityka danych, a jednocześnie chcą maksymalnie wykorzystać potencjał Chatu GPT w swojej pracy.

W ostatnim czasie miałam ogromną przyjemność przedpremierowo przetestować Masterclass Chat GPT by Dagmara Anuszczyk dotyczący wykorzystania Chatu GPT w kontekście pracy z Excelem, SQLem, DAXem i PowerBI 👩‍💻 Mogę powiedzieć jedno- to jest petarda. 😍 Prawie 3 godziny pełne praktycznych wskazówek w formie video + dodatkowe materiały i workbooki były dla mnie nie tylko pouczające, ale także niesamowicie inspirujące. Już wiem jak (znaaacznie) zwiększyć swoją wydajność. 💪 Mam też pomysł jak ten czas spożytkować. 😬🤫 Z całego serca polecam, a Tobie Dagmara dziękuję za zaufanie. 😊
certyfikat ChatGPT
Odtwórz wideo
NA DECYZJĘ ZOSTAŁO

Dołącz do masterclassu
w wyjątkowej cenie

FAQ

Certyfikat uczestnictwa w języku polskim i angielskim otrzymasz po ukończeniu kursu.

Możesz go udostępnić na LinkedIn, jeżeli mnie oznaczysz to udostępnię Twój post.

Tak wystawiamy fakturę VAT.
Faktura jest wydawana, jeżeli podczas zakupu zaznaczymy opcję Chcę fakturę.
Przed dołączeniem do kursu warto mieć pojęcie o tym co to jest Excel, SQL i Power BI. Natomiast wiedzę tam zdobytą i prompty użyjesz w innych technologiach.

Nie ma sprawy! Napisz do mnie na adres: kontakt@bideveloper.pl – na pewno pomogę!

Scroll to Top